Anecoop - Lídr v exportu ovoce a zeleniny

Anecoop je španělský lídr v exportu čerstvého ovoce a zeleniny, jeden z hlavních evropských dodavatelů čerstvých produktů a zároveň je Anecoop druhou nejdůležitější společností v distribuci čerstvého citrusového ovoce na světě. Úspěch firmy v minulých letech přivedl Anecoop na privilegovanou pozici v tomto sektoru podnikání.

V současné době spolupracuje Anecoop s více než 150 000 farmáři. Během třiceti let své existence se firma etablovala v oblasti pěstování a vývozu citrusových plodů nejen v Evropě, ale i ve světě. Její produkty jsou vyváženy do více než 50 zemí světa. Například v roce 2006 Anecoop vyprodukoval více než 620 000 tun ovoce a zeleniny.

Klíčem k úspěchu společnosti Anecoop s ostatními organizacemi jsou obchodní metody a rozvoj kvalitního systému aplikovaného na jejich potřeby. Tyto systémy plně vyhovují nejpřísnějším standardům kvality stanovených uznávanými mezinárodními organizacemi. V souladu s nimi vytvořil Anecoop v roce 1998 ochrannou známku Naturane pro ovoce a zeleninu. Systém Naturane zahrnuje vlastní přísné předpisy pro integrovanou výrobu čerstvého ovoce a zeleniny a spolupráci s partnerskými zemědělci.

Produkty společnost Anecoop

citrony
pomeranče
grepy
mandarinky

švestky
meruňky
nektarinky
broskve

mišpule
kaki
jablka
hrušky

trešně
jahody
chirimoya

zelí
saláty okurky rajčata

papriky
brokolice
česnek
mrkev

pórek
cibule
květák kapusta

lilek
cuketa
celer
brambory