Pomeranče, citrony, melouny, rajčata, kaki Persimon, lilky, papriky... V rodině BOUQUET roste více než 30 druhů ovoce a zeleniny. „Bouquet – pěstujeme budoucnost“ neznamená jen přinášet produkty nejvyšší kvality, ale také podporovat zdravé stravování dětí, respekt k životnímu prostředí a odpovědné využívání přírodních zdrojů.

Bouquets

Značka Bouquet byla vůbec poprvé použita před 20 lety, kdy společnost ANECOOP uvedla na trh novátorský produkt – vodní meloun bez jadérek. Od té doby se škála Bouquet produktů rozrostla nejen o další čtyři druhy melounů (červený, žlutý, mini a černý), ale i o množství dalších druhů ovoce i zeleniny. Jedním ze sezónních Bouquet produktů je oblíbené ovoce kaki.

Produkty BOUQUET splňují nejpřísnější normy dodržované v průběhu celého procesu výroby – od pěstování a sklizně, přes manipulaci, skladování a distribuci. Značka zaručuje, že byly produkty vypěstovány způsobem ohleduplným k životním prostředí, podle mezinárodních norem HACCP a v souladu s principy udržitelného rozvoje.

                  Bouquets

Spotřebitelům toto označení nabízí jistotu kvalitního, zdravého a šťavnatého produktu, sklizeného v nejvhodnějším stádiu zralosti a skladovaného v podmínkách zaručujících jeho čerstvost.

Nejlepsi melouny